Архів 19.12.2014

«Любіть Україну, як сонце, любіть, вишневу свою Україну…»

Екатерина Волонтерський рух, Новини Переглядiв 2176

Любіть Україну

На день святого Миколая у ліцеї пройшов благодійний ярмарок, метою якого було зібрати кошти для ліцеїстів, що потребують допомоги. Діти ініціювали частину солодощів передати військовим, які захищають наше місто. Тому через волонтера громадської організації «Сприяння розвитку Лисичанська» Розова В.М. до ліцею були запрошені бійці батальйону Донбас: Олександр Станіславович, Юрій Олексійович та Вадим Юрійович.
Спочатку відбулася зустріч у актовій залі ліцею, де діти приготували привітання бійцям. Захисники також прийшли не з порожніми руками. Вони подарували прапор України, на якому солдати батальйону Донбас написали привітання та побажання ліцеїстам. Ще одним подарунком були книжки, які були передані до бібліотеки ліцею.
Після святкового концерту захисники Батьківщини спілкувалися з учнями, розповідали про своє солдатське життя та відповідали на питання дітей.
Всі гості були запрошені на ярмарок до ліцейської їдальні, де бійцям були передані листи, малюнки та солодощі для військових на фронті.
Бійці відмітили високий патріотичний дух ліцеїстів, дуже сподобалася їх гостинність і вони запропонували частіше організовувати подібні зустрічі.