Архів 2017

Під впливом різдвяного настрою

Завершився останній навчальний тиждень першого семестру 2017 року.
Тиждень був насичений творчістю, зірковими ідеями, веселим новорічним настроєм.
Чотири дні тижня були присвячені традиційному Ліцейському зорепаду,
на якому вже не один рік учні всіх паралелей демонструють свої таланти та розкривають свої вокальні, художні, музичні та інші здібності. Кожен клас нагороджено грамотою за перемогу в належній номінації, але цього року кращими виявились учні 8-А, 9-Д, 10-А та 10-В класів.
Наступним пунктом плану ліцейської новорічної програми був
новорічний квест. Учні повинні були виконати всі казкові завдання від Діда Мороза, за які отримали солодкі подарунки.

Свято Миколая в ліцеї

Светлана Волонтерський рух, Новини Переглядiв 502

IMG_4968

19 грудня в Лисичанському багатопрофільному ліцеї відбулося святкування Дня Святого Миколая. Було влаштовано солодкий ярмарок для учнів та вчителів, отримані кошти від якого передали на допомогу дітям соціальних категорій нашого освітнього закладу, які потребують допомоги.

Відкрите засідання клубу «Європейський вибір» Майбутнє обираємо самі!

IMG_4814

Проблема вдосконалення форм, методів і змісту виховної роботи, забезпечення необхідних соціально-педагогічних умов для формування громадянських якостей у нового покоління в наші дні особливо актуальна.
Головним методологічним принципом патріотичного виховання повинно бути пізнання та усвідомлення молоддю своєї Малої Батьківщини, шанування молоддю історичних цінностей, самовизначення і творча самореалізація особистості в умовах свободи вибору діяльності.