Архів 29.04.2017

Зробимо місто чистим!

Елена Волонтерський рух, Новини Переглядiв 692

Изображение 296

З метою залучення молоді до громадсько-корисної діяльності та благоустрою навколишньої території трудовими об’єднаннями учнівської молоді Лисичанська , згідно з наказом відділу освіти , ліцеїсти вийшли на вулиці нашого міста та прибрали їх.
16 волонтерських загонів, до яких входять 323 учні ліцею, прибрали сміття біля меморіалу «Танк», що знаходиться на проспекті Перемоги, та на вулиці ім. В Сосюри від вул.Соборної до Калинового провулка.

День цивільного захисту в ліцеї

Елена Новини Переглядiв 620

Изображение 259

З метою перевірки й закріплення теоретичних знань, умінь і навичок з цивільного захисту та ОБЖ, набутих працівниками й учнями протягом навчального року, а також перевірки виконання плану цивільного захисту ліцею та збереження високого рівня організованості й наочності проведення всіх заходів, в ліцеї проведено 28.04.17р. День цивільного захисту.
Основними його цілями та завданнями були визначені:

«Лицейские годы чудесные» или наши юбилейные 20!

Елена Новини Переглядiв 723

юбил

Лисичанский многопрофильный лицей отметил 20 лет со дня своего существования! Празднование торжественного вечера проходило на базе ЦПРШМ. Были приглашены такие почетные гости, как народный депутат Украины С.В.Дунаев, секретарь городского совета – Щеглаков И.Э., заместители городского головы – Ганьшин И.И. и Якимчук А.П., начальник отдела образования – Худоба Т.В., заместитель начальника отдела образования -Чумак И.И., главные специалисты отдела образования -Бондаренко Л.В. и Нестерова С.А., заведующая