Архів 02.05.2018

VII Городские чтения «Духовные истоки русской литературы»

history

27 апреля в Лисичанском многопрофильном лицее состоялись VII Городские чтения «Духовные истоки русской литературы». В этом году учащиеся школ города размышляли о теме счастья в литературе. На чтениях присутствовали заведующая Лисичанским методцентром Карпова Е.В., методист методцентра Савенко Л.Л., директор лицея Бутенко Н.В.. Приветствием любителей классической литературы на мероприятии, ставшем доброй весенней традицией, Е.В. Карпова открыла чтения. Она пожелала участникам вдохновенных выступлений, которые доставят удовольствие юным словесникам.

Презентація щорічної Регіональної олімпіади з фізики імені М.І. Германчука

Светлана Інтернет-олімпіада з фізики ім. М. І. Германчука, Новини Переглядiв 89

Germanchuk

26 квітня в ліцеї відбулась презентація щорічної Регіональної олімпіади з фізики імені М.І. Германчука. С 1983 по 2012 рік Микола Іванович Германчук, учитель вищої категорії, учитель-методист, Відмінник народної освіти УРСР, Заслужений вчитель України, працював вчителем фізики у Лисичанському багатопрофільному ліцеї. Талановитий педагог завжди виступав організатором співпраці вчителя і учня. Саме він ініціював проведення у м. Лисичанську фестивалю юних фізиків «Лисичанськ – колиска Донбасу», у якому брали участь команди зі всієї Луганської області.