Архів 07.09.2018

День здоров’я в ліцеї

6 вересня в ліцеї відбулося осіннє свято: День здоров’я . Традиційно це свято проходить на початку вересня і є найбільш очікуваним заходом Олімпійського тижня.
І погода, і настрій ліцеїстів, батьків, вчителів були пречудовими, тож усі зустрілися на теріторії водній станції. Команди вишикувалися в очікуванні змагання.

Всеукраїнський рейд «Увага! Діти на дорозі!»

В рамках Всеукраїнського рейду «Увага! Діти на дорозі!» протягом вересня 2018 року у Лисичанському багатопрофільному ліцеї було сплановано та проведено ряд інформаційно – профілактичних заходів: флешмоб серед учнів ліцею та практичні заняття по закріпленню знань з ПДР, написані диктанти, проведено конкурс малюнків та стіннівок, вікторини, виставка малюнків Проведена радіолінійка «Будьмо на дорозі обережними». Усі класні кімнати оформлено куточками з ПДР.
7 вересня учні 8 –х класів спільно з співробітниками патрульної поліції м.Лисичанська провели акцію «Життю –так! Смерті від ДТП –НІ!». Також пройшла зустріч учнів 8-А класу з співробітниками патрульної поліції , де обговорювалась тема «Безпека дитини на дорозі».