Архів 13.09.2018

«Стоп булінг»

На виконання листа Департаменту освіти і науки «Щодо проведення уроку «Стоп булінг», в рамках реалізації правопросвітницького проекту «Я маю право!» в ліцеї пройшов єдиний урок «Стоп булінг», на якому ліцеїсти дізналися, як потрібно діяти, якщо став жертвою булінгу.

«Богатирські ігри»

13 вересня в рамках Олімпійського тижня для паралелей 10-11- тих класів відбулося змагання з легкої атлетики.
Сонячна погода сприяла тому, що підтримати учасників заходу прийшло чимало глядачів. Команди змагалися у наступних конкурсах: «Біг на короткі дистанції 30 м», «Перетягування канату», «Підтягування».
Найбільш яскраво проявили себе учні: Клюйко Іван (10-А), Ремез Єгор (10-Г), Хурт Володимир (10-Г) ; Суходулов Олександр (11-Г), Оразмурадов Микита (11-А); Ушаков Данило (11-А), Юзова Діана (10-В), Копанева Юлія (11-А), Чуркіна Валерія (11-В), Жданович Оксана (11-А).
Вітаємо переможців та призерів змагань!

Квест «Знавці спорту»

Спортивні звершення ліцеїстів приурочені проведенню Олімпійського тижня — всеукраїнського спортивно-виховного заходу, який спрямований на популяризацію спорту, формуванню мотивації до ведення здорового способу життя та розвитку Олімпійського руху в Україні.
Згідно програми змагань, для учнів 8 та 9 – их класів відбувся квест «Знавці спорту», на якому вони не тільки пригадали вже знайомі їм факти з різних видів спорту, а дізналися ще багато нового про спорт та спортивні ігри сучасності
Чекаємо на продовження спортивних баталій під час проведення Олімпійського тижня.