Архів 30.10.2018

Могила невідомого солдата в Ісаєвій балці

29 жовтня учні 8-а, 9-а і 10-а класів побували на Могилі невідомого солдата в Ісаєвій балці. По дорозі діти познайомилися з природою рідного краю, перегорнули сторінки історії нашого міста. Метою походу було відвідування пам’ятника “Воїнам Радянської армії”, які загинули в боях при захисті й звільнені міста Лисичанська 1941-1943 роках» та прибирання території, прилеглої до нього. Учні добре впоралися з поставленим завданням: очистили пам’ятник, прибрали опале листя, винесли сухі гілки. Всі учасники акції отримали задоволення від якісно виконаної доброї справи.
P.S. На жаль, в 100 метрах від Могили влаштовано міське звалище, а жителі будинків, які розташовані поблизу тільки сприяють його збільшенню. Давайте берегти природу нашої матінки Землі!