Архів 08.11.2018

Заходи до Дня української писемності та мови

У Лисичанському багатопрофільному ліцеї 9 листопада 2018 року в рамках Дня української писемності та мови буде проведено цілу низку заходів пізнавально-навчального спрямування з метою вшанування рідної мови.
Цього дня в ліцеї для всіх учнів, вчителів та персоналу дрес-код – вишиванка та спілкування українською мовою.
День розпочнеться з радіо лінійки, присвяченій Дню української писемності та мови
Учні 8-11-х класів візьмуть участь у Всеукраїнському радіодиктанті національної єдності.

День української писемності та мови

9 листопада наша країна відзначає надзвичайно важливе для нас свято — День української писемності та мови. Це свято було встановлено в 1997 році Указом Президента України Леонідом Кучмою, з метою відзначення важливої ролі української мови у консолідації українського суспільства і спрямоване на підтримку рідної мови, її вивчення, розвиток і популяризацію та водночас демонстрацію її багатства та красоти.