Архів 28.11.2018

Новорічно – різдвяна виставка «Новорічний сувенір».

З 22 листопада у ліцеї проходить новорічно –різдвяна виставка «Новорічний сувенір». Творчі роботи, що взяли участь у виставці, представлені у номінаціях: «Замість ялинки букет», «Зимові фантазії», «Український сувенір», «Прикрашаємо ялинку разом», «Новорічна композиція» Всі роботи виготовлені у різноманітних техніках декоративно-ужиткового мистецтва.

Tематичні заходи щодо вшанування пам’яті жертв Голодомору 1932-1933.

23 листопада у ліцеї відбулись тематичні заходи щодо вшанування пам’яті жертв Голодомору 1932-1933 років, метою яких було формування в учнів щирих людських почуттів, співчуття до трагічної долі рідного народу, громадянської відповідальності за його майбутнє.
Метою проведення заходів було вшанування пам’яті безвинно замучених голодом та політичними репресіями людей, виховування в учнях особистісних рис громадянина України, патріотизм, розвивати в учнях траурний етикет, дотримання традицій вшанування померлих і загиблих.