Архів 14.12.2018

Всеукраїнський тиждень права

На виконання Розпорядження Кабінету Міністрів України від 26.09.2018 року № 681-р «Про затвердження плану заходів з проведення у 2018 році Всеукраїнського тижня права», наказу відділу освіти Лисичанської міської ради Луганської області від 11.10.2018р. № 258/агд «Про затвердження плану заходів з проведення у 2018 році Всеукраїнського тижня права в закладах загальної середньої освіти» ,ураховуючи важливе значення правової освіти в подальшій розбудові України як правової держави, з нагоди проголошення Генеральною асамблеєю ООН у 1948 році Загальної декларації прав людини, з метою правового виховання дітей та учнів­ської молоді, прищеплення поваги до закону і прав людини, вирішення питань правового захисту неповнолітніх , відповідно до плану  заходів щодо проведення Всеукраїнського тижня права  у Лисичанському багатопрофільному ліцеї з 10 по 14 грудня було проведено :

«Ліцейський зорепад» 8-9 класи

Напередодні новорічних свят так хочеться мріяти, вірити в дива, скоріше поринути в святкову атмосферу! Ліцеїсти – креативна молодь з видатними талантами й здібностями, кожен перший – зірка.Тому грудень в ліцеї традиційно розпочинається цікавим заходом – «Зорепадом», де кожен має змогу проявити себе.
Так, цього тижня відбулися «Зорепади» серед учнів 8-9 класів. Номінацій в конкурсі чимало, для кожного таланту знайдеться своя особлива винагорода та шанувальники! Можна продекламувати вірші та прозу, спробувати себе в ролі ведучого-конферансьє, заспівати, вразити емоції запальним танцем, зіграти на музичних інструментах, звичайно ж, проявити акторський талант в театральних постановках, скетчах тощо.