Архів 2019

День відкритих дверей НТУ «ХПІ» та фестиваль науки «Science is fun!»

Светлана Випускникам, Новини Переглядiв 49

Із нагоди святкування Всесвітнього дня науки за мир та розвиток (UNESCO) запрошуємо Вас, прийняти участь в урочистому відкритті Дня відкритих дверей НТУ «ХПІ» та фестиваля науки «Science is fun!», який відбудеться 17 листопада 2019 р. у спортивному комплексі «Політехнік» за адресою вул. Алчевських, 50а (ст. метро «Пушкінська»). Початок о 1000 год.

Цей захід спрямований на формування свідомого вибору майбутньої професії та підготовки до вступної кампанії 2020 року, буде цікавий не лише для випускників цього року, але й для учнів середніх класів. Відвідувачі зможуть поспілкуватися з представниками інститутів, факультетів і кафедр та взяти участь у тематичному науковому фестивалі «Science is fun!», де буде можливість:

#SpeakUpUkraine #TrafficChallenge #0181. Звіт виконання II етапу.

Командою Лисичанського багатопрофільного ліцею у рамках виконання II етапу з теми “Цінуй моє життя!” Всеукраїнського Хештег-марафону#SpeakUpUkraine#TrafficChallenge було обрано напрям: «Небезпечний перехід». Наша команда виявила проблему, що створює загрозу життю учасникам освітнього процесу, і звернулась з офіційним листом до міського голови.
Учнівська громада,педагогічний колектив, адміністрація багатопрофільного ліцею ініціювали збір підписів із такою вимогою: з метою підвищення безпеки дорожнього руху та упередження травматизму дітей і дорослих, у районі розташування ЗЗСО просимо встановити дорожнє обладнання – пристрій примусового зниження швидкості руху «лежачий поліцейський» перед неврегульованим пішохідним переходом, який знаходиться по вулиці ім.Володимира Сосюри, навпроти Лисичанського багатопрофільного ліцею.

День визволення України від фашистських загарбників

Черновик
Друга світова війна принесла з собою таку безліч трагедій, віроломства і зруйнованих доль, що до цих пір все людство із сумом і гіркотою згадує про ті далекі події, які торкнулися практично всіх на нашій спільній землі.
У нашому календарі є не мало дат, які нагадують нам про ті далекі роки. Кожне наше місто чи містечко, регіон мають пам’ять про цю страшну війну. День визволення України від фашистських загарбників відзначається 28-го жовтня.
Ми віддаємо данину пам’яті воїнам, які загинули в боях за звільнення України, і мирним жителям, що постраждали від дій нацистських окупантів. Україна завжди пам’ятатиме тих, хто ціною свого життя захищав і визволяв її в роки воєнного лихоліття.