Архів 2019

Віддай частинку себе – і ти збагатишся сам!!!

Светлана Волонтерський рух, Новини Переглядiв 96

Випускники Лисичанського багатопрофільного ліцею під час святкування урочистого заходу з нагоди вручення свідоцтв про закінчення навчального закладу подарували дітям Центру соціально-психологічної реабілітації іграшки. На святі була присутня представниця центру – Бурлуцька Маргарита Миколаївна. Вона висловила слова подяки адміністрації ліцею, педагогічному колективу, випускникам та їх батькам за подарунки.
І сьогодні дітлахи отримали іграшки. Малеча зустріла гостей зацікавлено. Блиск в очах, позитив, посмішки …. Як же не милуватися дітьми?!
Віддай частинку себе – і ти збагатишся сам!!!

Списки учнів зарахованих до Лисичанського багатопрофільного ліцею станом на 20.06.2019 року

Згідно з Порядком зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 16.04.2018р. “Про затвердження Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти”, Статуту Лисичанського багатопрофільного ліцею
станом на 20.06.2019 року ЗАРАХОВАНІ УЧНІ:

Останній дзвоник в ліцеї

31 травня для 382 учнів Лисичанського багатопрофільного ліцею пролунав останній дзвінок, завершився навчальний рік.
Останній дзвоник – це свято, у якому переплелись радість і смуток, спогади і мрії, дитинство і юність. Вже традиційно це свято зібрало разом нашу дружну родину: ліцеїстів, вчителів та батьків.

Традиційно, одинадцятикласники разом із класними керівниками випустили в небо кольорові кульки із побажаннями на майбутнє. Також вони виконали останній шкільний вальс, а про завершення навчального року для усіх присутніх сповістив останній дзвінок.

Звіт директора Лисичанського багатопрофільного ліцею Лисичанської міської ради Луганської області про діяльність за 2018-2019 навчальний рік перед педагогічним колективом та громадськістю

14.06.2019р. у Лисичанському багатопрофільному ліцеї відбулось звітування директора Бутенко Н.В. перед громадськістю та педагогічним колективом про діяльність за 2018-2019 навчальний рік, яке супроводжувалось мультимедійною презентацією.
Були присутні 30 членів колективу і 45 членів громадськості.
За результатами таємного голосування діяльність педагогічного колективу і директора була визнана на високому рівні.
З повним змістом доповіді можна ознайомитися на сайті ліцею в розділі ” Офіційно”.