Архів 15.02.2019

Конкурс валентинок до Дня Святого Валентина

Протягом тижня у ліцеї проходив конкурс валентинок до Дня Святого Валентина. Біля конкурсних робіт юрмилися ліцеїсти, учителі та працівники ліцею. Красиве оформлення, оригінальні форми, теплі слова привітань були характерні для всіх валентинок. Роботи виявились такими різними і по стилю, і по дизайну. Дуже приємно було бачити валентинки, які підготували учасники Євроклубу. Майстерність виконання, неординарність та креативність юних митців викликали захоплення і нікого не залишили байдужими. Найкращими журі визнало валентинки 8-В класу

ЗАХИСТІТЬ ДИТИНУ ВІД БУЛІНГУ!

Светлана Протидія буллінгу Переглядiв 32

Булінг – достатньо нове поняття в нашому житті, але явище, яке воно означає, на жаль, у нас, добре і давно відоме. Що ж це за явище таке, де дитина стає «білою вороною» та «цапом – відбувайлом», або, як говорять сьогодні – жертвою булінгу? Булінг (від англ. bully – хуліган, задирака, насильник) визначається як утиск, дискримінація, цькування. Вчені визначають шкільний булінг як тривалий процес свідомо жорстокого ставлення з боку однієї дитини або групи дітей до іншої дитини або групи інших дітей. Булінг проявляється в багатьох формах: є психологічна, фізична, економічна форми булінгу, а також кіберзалякування. Хоча навчальні заклади багато роблять для того, щоб запобігати знущанню та своєчасно справлятись із ним, батьки заздалегідь краще інших можуть навчити дітей запобігати проявам такої поведінки й зупиняти їх.
Пропонуємо поради, як треба справлятись із найбільш поширеними видами булінгу.