Архів 08.04.2019

Співпраця в волонтерському проекті «Міст дружби»

Светлана Волонтерський рух Переглядiв 153

Волонтери багатопрофільного ліцею відкликнулись на дружнє привітання учнів Червонослобідського навчального закладу, та сподіваються на подальшу співпрацю волонтерського проекту «Міст дружби». Ліцеїсти підготували книжки з історії рідного краю, значки, емблеми , магніти, календарі та інші речі, які мають відношення до нашого рідного Донбасу. На уроках трудового навчання учнями ліцею виготовлено панно з емблемою Лисичанська. Представниками ліцейської асоціації надрукований фотоальбом – календар , у якому відображено ліцейські заходи, акції, яскраві події.
Адміністрація, педагогічний колектив та учні ліцею висловлюють подяку адміністрації (в особі директора школи Самохотова А.О.), педагогічному колективу та учням Червонослобідської загальноосвітньої школи I-III ступенів № 1 за активну громадську позицію, небайдужість і бажання об’єднувати країну .