Архів 09.04.2019

Смартфон, який допомагає вчитися..

Проблема смартфонів у шкільних класах не є унікальною для України. Коли вчитель входить до класу, існує великий ризик того, що його слухають «одним вухом», двома очима позираючи в мобільний телефон. Так, у більшості навчальних закладів є своя політика на цей випадок, свої правила і рекомендації для вчителів — але боротися із наступом технологій з роками стає все складніше. Сучасні учні практично не уявляють життя без смартфона. Адже з його використанням сучасними підлітками здійснюються більшість повсякденних дій: спілкування у соціальних мережах, переглядання фільмів, розваги, пошук потрібної інформації, прослуховування музики тощо.
Як перетворити телефон з речі, що заважає на уроці? Використати його як засіб навчання. Залучення технологій з використанням мобільного телефону на уроках додатково заохотить школярів до будь – якого предмету! З метою узагальнення навчальних знань, умінь, навичок з курсу історії України у 8 – Г класі був проведений урок – квест «ІСТОРІЯ УКРАЇНИ В КОНТЕКСТІ ЕПОХИ РАННЬОГО НОВОГО ЧАСУ» з ви користанням практичних вправ та використання QR – коду.

Акція «Допоможемо разом ! »

Светлана Волонтерський рух Переглядiв 262

В рамках волонтерського проекту «Добре діло» Всеукраїнської дитячо–юнацької військово–патріотичної гри «Сокіл» («Джура») в Лисичанському багатопрофільному ліцеї проходила природоохоронна акція «Допоможемо разом ! »
Мета акції – привернути увагу до проблеми охорони та збереження ранньоквітучих рослин, навчити дітей відчувати, розуміти та оберігати цю надзвичайну красу, розвивати почуття відповідального ставлення до природи, формувати у підростаючого покоління екологічну культуру, природоохоронні навички.
Волонтери Лисичанського багатопрофільного ліцею приділяють багато уваги пропаганді збереженню первоцвітів. 28 березня було проведено засідання волонтерського загону 10-В класу ( класний керівник Авілова Н.В.) під назвою «Первоцвіти просять захисту». Волонтери виготовили буклети на підтримку ранньоквітучих рослин та вийшли на вулиці міста з природоохоронною акцією.

Вітаємо переможців!

Светлана Наші досягнення Переглядiв 200

Вітаємо!

переможців міського конкурсу з писанкарства
«Писанка – натхнення душі» у старшій віковій категорії

ІІ місце:
Холіна Вікторія , учениця 8-Д класу

«Регіональна писанка»
Хомчук Єлизавета , учениця 8-В класу

Ліцеїсти відвідали майстер –класи з писанкарства

Ліцеїсти відвідали майстер –класи з писанкарства, які проходили на базі Лисичанського центру науково-технічної творчості учнівської молоді. Навчала навичкам писанкарства Лисицька Лариса Іванівна.
Дякуємо за отриманий досвід!

Подорож ліцеїстів у Львів – Івано-Франківськ в рамках проекту «Міжнаціональний полілог»

Група вчителів та учнів ліцею в останній тиждень березня мала нагоду подорожувати заходом України, познайомитися з визначними місцями Львова й Івано-Франківська, завести нові цікаві знайомства з українськими й іноземними однолітками. Подорож вийшла насичена, весела, корисна, з цікавими пригодами, словом – незабутня!
Кафедра вчителів іноземної філології Лисичанського багатопрофільного ліцею вже декілька років поспіль працює та реалізовує проект «Міжнаціональний полілог». Мета цього проекту важлива для молодого, патріотичного, активно налаштованого покоління: формувати громадянські компетентності учнів за рахунок розвитку мовленнєвих умінь з іноземної мови; зміцнювати дружбу між представниками різних націй та формувати толерантне відношення до людей різних національностей, расових та релігійних груп; використовувати іноземну (англійську, французьку) мову як інструмент спілкування в діалозі культур; сприяти розширенню культурологічних знань молоді; ознайомлювати учнів з культурним різноманіттям рідної країни та країн світу тощо. Мова є та може бути інструментом взаєморозуміння й співпраці між різними народами та етнічними групами.