Архів 08.05.2019

ІХ Всеукраїнський конкурс з англійської мови «Гринвіч»

В цьому навчальному році в ІХ Всеукраїнському конкурсі з англійської мови «Гринвіч» взяли участь ліцеїсти 8-х класів. Учні хотіли перевірити свої знання з англійської граматики й країнознавства та, взагалі, виявили велику зацікавленість до конкурсу.
Перше почесне місце в ліцеї й срібній сертифікат отримала учениця 8-Д класу Поліна Устюгова! Друге місце посіла учениця 8-Д класу Ганна Косман з бронзовим сертифікатом! Третє місце розділили Єлизавета Шевцова й Аліна Нашеда, учениці 8-Д класу. На четвертому та п’ятому місці – Микита Морозов та Владислав Чепелєв з 8-А класу. У десятку кращих робіт увійшли: Богдан Белянський – 8-А, Катерина Приходченко й Ганна Терехова – 8-Д, Ілля Кохановський – 8-В, Данііл Анісімов – 8-Д, Олександр Великий й Олександр Нескрьоба – 8-А, Олена Урванова, Марія Мащенко – 8-Д, Єлизавета Хомчук – 8-В клас.
Вітаємо переможців з гарними результатами, пишаємось вами!
You are smart, nice and the best!