Архів 15.05.2019

День сім’ї

Сім’я для кожної людини є дуже важливою для життя. Народжуючись на світ, маленька людина набуває маму і тата, а виростаючи обзаводитися власною сім’єю. Сім’я – це не тільки батьки, це ще й улюблені, близькі, а іноді навіть друзі, з якими пройшов вогонь і воду. Звичайно, в традиційному розумінні, сім’я – це мама, тато і їх діти. Зовсім не дивно, що існує міжнародне свято сім’ї, в яке всі люди об’єднуються і святкують таке світле свято.
Міжнародний день сім’ї було затверджене 15 травня 1994 року за ініціативою ООН. Свято передбачає висвітлення як можна більш важливих проблем сім’ї, обговорюваних на різних громадських конференціях та ЗМІ. Також у цей день проводяться різноманітні фестивалі, які спрямовані на залучення членів сімей, їх згуртування і усвідомлення важливо спільного проведення часу.

Відкрите засідання Євроклубу до Дня Європи

14 травня 2019р. в Лисичанському багатопрофільному ліцеї відбулося відкрите засідання Євроклубу. Цей захід був присвячений Дню Європи в України. На захід були запрошені учні та вчителі шкіл №8, 14, НВК «Гарант».
Глядачі мали змогу дізнатися багато цікавої й корисної інформації з відео та презентацій про Європу. Євроклубівці з захопленням розповідали офіційні й невідомі факти, задавали питання тематичної вікторини, співали, танцювали. Театралізоване дійство на сцені дуже сподобалось глядачам! Дякуємо всім!