Архів 13.09.2019

Результати голосування

Результати голосування

У вересні 2018 року відбулися вибори Президента ліцейської асоціації «ІНТТАЛ». За результатами голосування перемогу здобула Денищенко Ірина. Бути Президентом ліцею – велика відповідальність, але водночас це можливість випробувати власні сили. З метою підвищення рівня правової освіти й політичної культури ліцеїстів, сприянню виховання у підлітків активної життєвої позиції в рамках дослідно-експериментальної роботи за темою «Формування громадянськості як інтегрованої якості особистості ліцеїста» ліцеїстам пропонувалось взяти участь в опитуванні щодо продовження повноважень Президента ліцейської асоціації «ІНТТАЛ».

“Караван Дружби”

З 03.09 по 07.09 учні Лисичанського багатопрофільного ліцею брали участь в проекті “Караван Дружби. Неймовірний Арт” яку організувала “Генерація UA” за підтримки Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини. В рамках поїздки до Києва учні зустрілися з Аланом
Маєром , художником з Берліну, меценатом, засновником проекту Диффузії, який провів майстер клас з малювання на Подолі, прийняли участь у танцювальному флешмобі у м. Вишгороді, чисельні екскурсії по місту Києву і його музеям, щоденне плавання і заняття тенісом на базі Міжнародної тенісної академії не залишили байдужими жодну дитину.