Архів 16.10.2019

Огляд –конкурс строю та патріотичної пісні.

10 -11 жовтня 2019 року у ліцеї напередодні Дня захисника України, свята Покрови Пресвятої Богородиці, Дня українського козацтва, з метою розширення знань учнів про запорізьких козаків, їх внесок в культурну, пісенну спадщину українського народу; з метою виховання патріотичних почуттів до власної Батьківщини, почуття гордості за історичне минуле українського народу, пройшов традиційний конкурс-огляд строю та патріотичної пісні «Ми є , були, і будем ми, й Вітчизна наша з нами!» у якому брали участь учні 8-11 класів. Хлопці та дівчата наполегливо тренувалися і серйозно готувалися до цього конкурсу, щоб продемонструвати вишкіл. Учні шикувались, виконували військові вправи, марширували. Відчувалося свято і дух патріотизму у кожному кроці, а стройові пісні запалювали любов’ю та відвагою. Свято доповнювали талановиті учні нашої школи літературними і пісенними номерами.