Архів 06.11.2019

#SpeakUpUkraine #TrafficChallenge #0181. Звіт виконання II етапу.

Командою Лисичанського багатопрофільного ліцею у рамках виконання II етапу з теми “Цінуй моє життя!” Всеукраїнського Хештег-марафону#SpeakUpUkraine#TrafficChallenge було обрано напрям: «Небезпечний перехід». Наша команда виявила проблему, що створює загрозу життю учасникам освітнього процесу, і звернулась з офіційним листом до міського голови.
Учнівська громада,педагогічний колектив, адміністрація багатопрофільного ліцею ініціювали збір підписів із такою вимогою: з метою підвищення безпеки дорожнього руху та упередження травматизму дітей і дорослих, у районі розташування ЗЗСО просимо встановити дорожнє обладнання – пристрій примусового зниження швидкості руху «лежачий поліцейський» перед неврегульованим пішохідним переходом, який знаходиться по вулиці ім.Володимира Сосюри, навпроти Лисичанського багатопрофільного ліцею.