Архів 2020

Перший крок у доросле життя

Екатерина Випускникам, Новини Переглядiв 109

Щороку в ліцеї наступає та мить, коли щастя змішується із сумом…. Це мить прощання із одинадцятикласниками! Цьогоріч урочистості з нагоди вручення свідоцтва про здобуття повної загальної середньої освіти пройшли не так, як це було завжди. На жаль карантин вніс певні корективи у формат вручення документів про освіту випускникам 11 класів: учні отримували свідоцтва за графіком із дотриманням протиепідемічних заходів.

День Конституції України

Екатерина Новини Переглядiв 157

28 червня 1996 року Верховна Рада України ухвалила Конституцію України. Це стало важливою віхою українського державотворення.
Конституцiя становить ядро нацiональної правової системи. Вона фiксує головні юридичні та полiтичні аспекти відносин між державою та суспільством: від забезпечення прав i свобод людини до подальшого розвитку держави.
Більш докладніше з історією Дня Конституції можна ознайомитися у інформаційному матеріалі.

Проєкт: «Роби добро і залучай до нього інших»

Екатерина Наші досягнення, Новини Переглядiв 123

Волонтерство сприяє вихованню юних патріотів України на засадах національної гідності, високої самосвідомості та активної громадянської позиції. Протягом року рій Лисичанського багатопрофільного ліцею реалізував проєкт: «Роби добро і залучай до нього інших».

УВАГА! Учасники cкладатимуть пробне ЗНО вдома

Екатерина ЗНО 2020, Новини Переглядiв 143

У зв’язку з погіршенням епідеміологічної ситуації учасники пробного ЗНО проходитимуть тестування 15 і 17 червня вдома, а не у закладах освіти. Рішення про скасування пробного ЗНО у закладах освіти Уряд ухвалив через зростання кількості хворих на коронавірусну інфекцію COVID-19.

Український центр оцінювання якості освіти закликає учасників пробного ЗНО та залучених осіб не приходити до пунктів тестування 15 та 17 червня і натомість пройти тести дистанційно у ці ж дні. Інструкцію, як це можна зробити, розміщено на сайті УЦОЯО.

На 15 червня заплановано пробне зовнішнє незалежне оцінювання з української мови і літератури. На 17 червня – з історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, а також з іноземних мов (англійської, іспанської, німецької та французької).
Учасники cкладатимуть пробне ЗНО вдома