Архів 2020

Пам’яті Героїв Небесної Сотні

20 лютого 2020 року учні та вчителі Лисичанського багатопрофільного ліцею згадували про події, які відбулися у лютому 2014 року, щоб в скорботі схилити низько голови перед пам’яттю Героїв Небесної Сотні, яких було вбито у мирний, цивілізований час XXI століття.
Ліцейська радіолінійка розпочалася з оголошенням тексту Указу Президента України «Про вшанування подвигу учасників Революції гідності й увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні» від 11.02.2016р. № 69, хвилиною мовчання та виконання Державного Гімну України.
Представники учнівського самоврядування, рою «Нащадки козаків», витинали паперових ангеликів Небесної сотні та розвішували білих паперових ангелів на деревах, які були свідками розстрілу мирних людей.

XXVI Обласний конкурс-захист науково-дослідницьких робіт Луганської обласної малої академії наук учнівської молоді

15-16 лютого у Рубіжному, на базі Луганської обласної малої академії наук учнівської молоді, проходив XXVI Обласний конкурс-захист науково-дослідницьких робіт. Серед учнів-дослідників області були й 15 ліцеїстів: Хрипун Анастасія, Павлова Марія, Шкарлет Аліна, Танцура Катерина, Арсенюк Владислав, Лесной Дмитро, Плєтєнцова Єлизавета, Мікава Катерина, Нескрьоба Олександр, Пашкова Аліна, Рогожкіна Валерія, Стрижак Семен, Хащенко Владислав, Месечко Михайло, Шевченко Валерія.

15 лютого День вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Цього дня ліцеїсти, представники рою «Нащадки козаків» команди «Сокіл» («Джура»), разом з керівником гуртка «Джура» , вчителем Захисту Вітчизни Сергієнко А.І., взяли участь у траурно-урочистому мітингу, присвяченому Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав і 31-ї річниці виведення військ з Республіки Афганістан, який відбувся у сквері ім. Ю.О. Гагаріна, біля пам’ятного знаку «Воїнам-інтернаціоналістам»
Для нас важливо пам’ятати про всі історичні віхи і робити висновки. Мирне небо, щасливе майбутнє ось ті життєві орієнтири до яких ми повинні прагнути.