Архів 21.02.2020

Пам’яті Героїв Небесної Сотні

20 лютого 2020 року учні та вчителі Лисичанського багатопрофільного ліцею згадували про події, які відбулися у лютому 2014 року, щоб в скорботі схилити низько голови перед пам’яттю Героїв Небесної Сотні, яких було вбито у мирний, цивілізований час XXI століття.
Ліцейська радіолінійка розпочалася з оголошенням тексту Указу Президента України «Про вшанування подвигу учасників Революції гідності й увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні» від 11.02.2016р. № 69, хвилиною мовчання та виконання Державного Гімну України.
Представники учнівського самоврядування, рою «Нащадки козаків», витинали паперових ангеликів Небесної сотні та розвішували білих паперових ангелів на деревах, які були свідками розстрілу мирних людей.