Архів 28.02.2020

Свято Масляної у ліцеї

28 лютого 2020 року у багатопрофільному ліцеї відбулося свято Масляної.
Масляна завжди супроводжується гучними народними гуляннями, веселими піснями, танцями, іграми, катаннями, ярмарками, ситними частуваннями, приготуванням млинців і вареників. Завершується свято обрядовим спалюванням опудала Зими, а разом із ним – символічним прощанням зі старим, роком, що зжив себе, і звільненням місця для прийдешньої весни і оновлення.
Дійство розпочали конкурсом на краще оформлення млинців «Весела масляна». У конкурсі класи змагались на майстерність та креативність подачі та оформлення млинців. Був на святі і справжній ярмарок, на якому, за українськими традиціями, частували гостей різноманітними млинцями та узваром. Потім був проведений квест. Стартувавши разом учні мали пройти 8 станцій. У ліцейській ідальні «Млинковий Майстер Шеф» – приготування з інгредієнтів тіста для млинців, майстер-клас з виготовлення ляльки –Масляної, «Танцювальний батл», «Вгадай мелодію», «Екостанція», «Метання валянка», «Естафета млинець» та «Спортивна станція». На кожній станції учасників чекав солодкий приз. Після поїдання традиційного куліша, всі учні та вчителі дружно одягнулись та вирушили на ліцейське подвір’я – водити хороводи , а потім спалили опудало Зими та закликали прихід весни – краси.

Благодійний ярмарок

28 лютого у ліцеї відбувся благодійний ярмарок, у якому взяли участь всі ліцеїсти та вчителі ліцею.
Ярмарок проходив на 2 поверсі у приміщенні ліцею. Кожен клас приготував особливі смаколики – млинці, домашню випічку, тістечка, пиріжки, торти, рогалики (все виготовлено своїми руками або за допомогою батьків) та фрукти. Деякі класи підійшли особливо креативно і ще й цікаво оформили свій стіл. Благодійний ярмарок вже став традиційним у ліцеї. Учні і батьки ретельно готувались до нього. Діти із задоволенням беруть участь у цьому ярмарку.
Дякуємо всім учням та активним покупцям!