Архів 04.05.2020

Флешмоб до 75-річчя Перемоги

Екатерина Новини Переглядiв 215

Буяє, цвіте і гомонить природа. То прийшов довгоочікуваний весняний травень. А разом з ним-особливе свято-величне, вистраждане-День Перемоги! 75 років. Усе менше серед нас залишається тих, хто наближав жадану Перемогу. Мужність, незламність, самовідданість наших дідів та прадідів у боротьбі з нацизмом, в ім‘я миру на землі-істинний приклад патріотизму для нас, молодого покоління, нащадків героїв. Ми не маємо права забувати подвиг переможців!

Рада лідерів шкільних дитячих організацій міста Лисичанська 9 травня, в день 75-річчя Перемоги ініціює і запускає флешмоб. Пропонуємо разом зібрати справжні історії людей про війну та оформити фронтовий фотоальбом «Герої Великої Перемоги-75!».

Дорогі колеги, батьки, учні!

Екатерина Новини Переглядiв 134

Наближається до завершення 2019-2020 навчальний рік.

Дякую вчителям, які залишилися вчителями, встояли, не втратили зв’язок із учнями, проклавши віртуальні доріжки. Ми знаємо, що нам ще не все вдалося. Ми зробимо висновки та використаємо наш досвід та ідеї для створення нових освітніх можливостей.

Дякую батькам, які стали нашими союзниками у незвичному освітньому процесі, попри те, що наші технічні можливості часто менші за можливості та бажання наших учнів. Продовжуємо залишатися на зв’язку!

Ми будемо діяти наступним чином:
1. Всі учні за результатами навчання у 2019-2020 навчальному році отримають річне оцінювання, яке здійснюватиметься на підставі результатів І семестру, очного навчання упродовж січня-березня та результатів дистанційного навчання.
Ми виставимо річні оцінки у класні журнали у терміни, рекомендовані МОН.
2. Всі учні будуть переведені до наступного класу.
За Вашою дитиною (у разі потреби) зберігається право на коригувальне доопрацювання незрозумілих тем.
3. Учні не залишаться без нашої підтримки, адже ми запровадимо спеціальні коригуючі програми, окремо для тих учнів, які мали проблеми з навчанням з використанням дистанційних технологій.
4. Учні 8-10 класів отримають табель навчальних досягнень та Свідоцтво про базову середню освіту в електронному вигляді, з подальшим врученням оригіналу.
Оформлення Свідоцтва учням 9 класу ми маємо завершити до 15 червня.
5. Прийом документів до ліцею нових учнів розпочнеться після завершення карантину.
6. Учні 11 класу готуються до ЗНО та чекають разом з нами рішень Уряду України про терміни проведення ЗНО та вступної кампанії.

Вперше «на дистанції» всі ми вчимо та вчимось. Ми вдячні за новий досвід спілкування, допомоги, порозуміння.
Ми залишаємося партнерами та очікуємо на повернення наших учнів до ліцею.

Будьте здорові та бережіть себе!

Директор ліцею Наталія Бутенко