Архів 07.05.2020

Уряд продовжив строки загальнонаціонального карантину в Україні – він триватиме до 22 травня

Екатерина Заходи щодо запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19, Новини Переглядiв 128

Навчальний рік у школах по всій країні завершиться дистанційно. Календар навчання виглядатиме так:

• до 31 травня триватимуть заняття;
  • до 1 липня має бути завершений навчальний рік;
  • до 15 червня школи завершують оформлення: свідоцтв про здобуття базової середньої освіти; свідоцтв досягнень та табелів навчальних досягнень;
  • упродовж червня школи на педагогічних радах розглядають питання про переведення учнів до наступного класу.
  • Випускники 11-х класів отримають документ про здобуття освіти після завершення ДПА у формі ЗНО.
    Уся інформація, пов’язана зі змінами в системі освіти через карантин, зібрана на окремому ресурсі: mon-covid19.info

Послаблення карантину: як правильно гуляти в парках з 11 травня

Екатерина Заходи щодо запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19, Новини Переглядiв 127

У зв’язку з пом’якшенням карантинних заходів, починаючи з 11-го травня українці зможуть виходити на прогулянки в парки, до набережної чи займатись спортом на майданчиках. Втім, з певними правилами:

• На вході до парків повинні бути розміщені правила відвідування
  • Дозволено збиратись групами по троє людей
  • Займатись спортом чи бігати можна, дотримуючись дистанції, встановленої керівництвом парків
  • У відвідувачів повинен бути набір засобів індивідуального захисту
  • У вбиральнях повинні бути мало та засоби дезінфекції
  • Атракціонам та розважальним закладам працювати поки заборонено
  • 18 травня – День вшанування пам’яті жертв геноциду Кримськотатарського народу

Екатерина Новини Переглядiв 377

18 травня відповідно до Постанови Верховної Ради України від 12 листопада 2015 року №792 в Україні вшановують День пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу – пам’ять про злочинні акції, сплановані керівною верхівкою колишнього Союзу РСР та здійснені радянськими каральними органами у 1944 році, які привели до масових людських жертв та завдали непоправної шкоди кримськотатарському народу, розвитку його культури, трагічними чином вплинули на його історичний шлях.

Онлайн-конкурс “Тато, мама і я – спортивна сім’я”

Екатерина Новини Переглядiв 56

Шановні батьки та учні ліцею! Просимо Вас звернути увагу, що Луганським обласним відділенням (філією) КФВС МОН України проводиться он-лайн конкурс “Тато, мама і я – спортивна сім’я”. Участь у зазначеному конкурсі можуть узяти всі бажаючі. Переможці отримають подарунки.

Умови конкурсу докладніше за посиланням у мережі Facebook: онлайн-конкурс.

З ПОВАГОЮ ЛУГАНСЬКЕ ОБЛАСНЕ ВІДДІЛЕННЯ (ФІЛІЯ) КФВС МОН УКРАЇНИ