Архів 11.09.2020

Увага! Діти на дорозі!

Катерина Новини Переглядiв 104

Вже стало традиційним проведення у вересні в Лисичанському багатопрофільному ліцеї Всеукраїнської акції «Увага! Діти – на дорозі!», головною метою якої є збереження життя і здоров’я дітей на дорогах та дотримання правил дорожнього руху.
До проведення акції щодо попередження дитячого дорожньо-транспортного травматизму долучилися співробітники патрульної поліції, адже дорога не прощає безпечності, треба бути дуже уважним на ній кожен день.
Пам’ятайте, дотримання правил дорожнього руху – один з головних компонентів збереження життя і здоров’я людини!

Челендж-естафета серед загальноосвітніх шкіл міста Лисичанськ

Катерина Новини Переглядiв 110

В рамках олімпійського тижня з 07 по 10 вересня пройшла челендж-естафета серед загальноосвітніх шкіл нашого міста.
Умови участі були досить легкі та прості. Учні 8-А класу Лисичанського багатопрофільного ліцею Загідуліна Ксенія та Полянський Герман прийняли активну участь. Разом з вчителями фізичної культури ліцеїсти відзняли відео із фізичною вправою та двома теоретичними питаннями виклавши його в одній із соціальних мереж та передали естафету наступному учаснику з пропозицією виконати фізичну вправу команди попередника та відповісти на питання.

autumn