Свято Першого дзвоника

3 вересня у Лисичанському багатопрофільному ліцеї пройшло свято Першого дзвоника!
Відчуття, які виникають цього дня, не можливо порівняти ні з якими іншими почуттями з нашого дитинства. День знань завжди відрізняється яскравістю вражень і нових переживань, нових надій і несподіваних зустрічей.

Перший дзвоник і початок нового навчального року – це свято викладачів та вчителів, студентів та учнів, батьків, яке якимось неймовірним дивом об’єднує всі покоління.
Директор ліцею Бутенко Н.В. привітала учнів, батьків та вчителів з початком нового навчального року. Побажала всім міцного здоров’я, наполегливості та успіхів у навчанні, щоб кожен з учнів, за допомогою вчителів та рідних, став доброю, освіченою людиною, яка вміє творити, примножувати, любити.
Учні ліцею тепло вітали восьмикласників. Старшокласники урочисто вручили наймолодшим учням ключ від ліцею і ліцейські блокноти. І ось настала зворушлива та довгоочікувана мить – мить, коли лунає перший дзвоник…
Класні керівники після свята повели своїх учнів до світлих просторих класних приміщень на перший урок.
Щиро вітаємо усіх з Днем знань, зі Святом Першого дзвоника!