Всесвітній день туризму

Всесвітній день туризму  — свято, що відзначається щорічно 27 вересня з метою пропаганди туризму, висвітлення його внеску в економіку світової спільноти, розвитку зв’язків між народами різних країн. У 2012 році Міністерство освіти і науки України, визнаючи туристсько-краєзнавчу роботу однією з найефективніших засобів формування здорового способу життя, розширення кругозору дітей та юнацтва та виховання моральних якостей молодого покоління, з метою активізації цієї роботи рекомендувало запровадити у закладах освіти проведення Дня туризму.
З огляду на це, 30 вересня 2019 року у Лисичанському багатопрофільному ліцеї був проведений «День туризму». Проходив він у вигляді квесту для учнів 8-х класів. Діти відвідали різноманітні станції:

– теоретична;
– домедична допомога;
– спортивне орієнтування;
– смуга перешкод;
– розпалювання вогнища.
У напруженому суперництві перемогу  здобули:
1 місце – 8А клас;
2 місце – 8Д клас;
3місце – 8В клас.
Дітям захід дуже сподобався і вони ще довго не хотіли розходитись по домівках.