Акція “Від серця до серця”

По всіх регіонах України у період з 2 по 22 квітня 2018 року проходила XIII Всеукраїнська благодійна акція ВБФ «Серце до серця» – «Почуй світ!», головною метою якої є збір коштів для дітей з вадами слуху, щоб придбання медичного обладнання для дитячих лікарень області.

Акція відбувається тринадцятий рік поспіль і за цей час уже встигла набути загальнонаціональної підтримки. За дванадцять років діяльності фонду обласним дитячим лікарням було передано медичне обладнання на загальну суму 31 923 461,42 грн. Минулого року спільними зусиллями по всій Україні волонтерами було зібрано 3 181 399, 87 грн., завдяки яким закуплено і передано дитячим обласним лікарням у безоплатне користування медичне обладнання для діагностики і лікування зору.
Ліцей було нагороджено подякою голови правління ВБФ «Серце до серця» Яною Сидор «За оптимізм та віру в добру справу. За доброту та безкорисність, за щирість вчинків до людей, що потребують Вашої допомоги. За підтримку про майбутнє, що виявляється в такому фантастичному результаті. Вся команда «Серце до серця» щиро дякує!»
Підсумовуючи  участь в акції хочу підкреслити, що ліцеїсти вкотре виявили велику громадянську  свідомість,  соціальну відповідальність, милосердя, готовність допомогти тим, хто потрапив у біду. Саме ці риси ми виховуємо у наших учнів.

Спасибі ще раз кожному за участь в акції. Щиро віримо, що виділивши частинку коштів на благодійну акцію, ви поділилися теплом своїх сердець і теплом душі,  щоб зігріти тих хворих дітей, з якими  так несправедливо розпорядилася доля, адже вони теж хочуть чути світ в якому живуть.