Annee francaise ( рік французької мови) стартує….

Головною метою року французької мови в Україні 2018-2019 є популяризація французької мови за допомогою різноманітних заходів та проектів, які будуть проходити по всiй Україні.
Лілія Гриневич, міністр освіти України, вважає, що рік французької мови в Україні допоможе посилити інтерес до вивчення іноземних мов.
Французька посiла третє мiсце серед найпопулярнiших мов для вивчення в українських школах.
“Ми бачимо, що сьогодні французька – основна мова освіти в 35 країнах світу. І саме за допомогою французької розумiють один одного 274 мільйони людей. Ця цифра постійно зростає”, – каже Л.Гриневич. Вона зазначила, що за останні 4 роки кількість франкофонів збільшилася на 7%.

Однією з цінностей Нової української школи є поліпшення якості вивчення іноземних мов і збільшення кількості мов, які знає кожен учень. Тому ми дуже сподіваємося, що Рік французької мови в Україні допIMG_0095оможе посилити інтерес до французької мови … У цьому допоможе ряд заходів, запланованих в рамках Року французької мови.
Ось і сьогодні відбулася зустріч з нашою випускницею, Наталкою Бабенко, яка завдяки прaктицi Au pair живе, працює і навчається за кордоном. Хiба це не найкраща мотивацiя для вивчення мов? Спілкуючись з ліцеїстами, Наташа зазначила, що вперше про практику Au pair почула на уроках французької та вирішила ризикнути … Сама ж дівчина володіє трьома іноземними мовами, що дає їй можливість легко перетинати кордони Євросоюзу!
У ліцеї поважають вивчення і популяризацію французької мови. У нас є профільні класи, де ми поглиблено вивчаемо додаткову мову – французьку. Я щиро сподiваюся, що цей важливий рік допоможе збільшити кількість тих, хто вивчає французьку мову.
Фаїна Бортнік – вчитель французької мови.