Безпека на дорозі – безпека життя!

Елена Новини Переглядiв 1037

В рамках Тижня безпеки дорожнього руху на честь десятиліття Дій з Безпеки Дорожнього Руху 2011- 2020рр. адміністрація Лисичанського багатопрофільного ліцею запросила представників дорожньої поліції для проведення профілактичної лекції.
З цією метою до наших учнів сьогодні завітали працівники Управління патрульної поліції в містах Сєвєродонецьку, Лисичанську та Рубіжному Департаменту патрульної поліції – Інспектор із зв’язків з

громадськістю, Лейтенант поліції Оспіщева О.В. та поліцейський 2-го взводу 1-ї роти Мельник М.І.
Вони не тільки підвищили рівень знань дітей із безпеки життєдіяльності та інформували про негативні наслідки дорожньо-транспортних пригод, а й показали учням поліцейський автомобіль разом із приладдям.