«Бібліотекар – учитель: співпраця, співдружність, співтворчість».

Елена Новини Переглядiв 650

03 березня 2017 року в Лисичанському багатопрофільному ліцеї відбувся міський семінар шкільних бібліотекарів з актуальної на сьогодні теми «Бібліотекар – учитель: співпраця, співдружність, співтворчість».

Розпочався семінар з відкритого позакласного заходу «Галерея літературних портретів», підготовленого бібліотекарем ліцею Рибіною Є.Л. спільно з учителем української мови Щербак Л.Д. Черговий проект літературних портретів «шістдесятників» став підсумком багаторічної співпраці бібліотекаря з кафедрою української філології. Гостями були також учителі української мови та літератури з інших шкіл міста й учні 11-х класів ліцею. Основою співпраці стало літературне об’єднання, яке дає можливість знаходити молоді даровання , розвивати їх творчі здібності, створювати цікаві, змістовні проекти, один з яких був запропонований на семінарі.

Захід пройшов на високому естетичному рівні. Присутні отримали справжню насолоду від поезії Василя Симоненка, Василя Стуса, Ліни Костенко, поданої в сучасній інтерпретації в супроводі музики Л.Бетховена, Ф. Шопена і І.Баха .

Після заходу семінар продовжив свою роботу в читальній залі шкільної бібліотеки. Бібліотекар ліцею Рибіна Є.Л. поділилася досвідом своєї роботи з теми семінару. В обговоренні взяли участь бібліотекарі Гольдіна Н.В.(ЗОШ №4), Кібальна Г.І. (ЗОШ №24) та методист КУ «Лисичанського метод центру» Мороз Г.В.. Учасники семінару мали нагоду переконалися в тому, що запропонована керівником міського методоб’єднання Рибіною Є.Л. тема є актуальною .


Залишити коментар

© Лисичанський багатопрофільний ліцей, 2011-2018
 by tux