«Битва шкіл»

Светлана Наші досягнення Переглядiв 84

24 червня 2018 на центральній площі міста пройшли змагання «Битва шкіл» серед учнів ЗОШ №8,9,14 та багатопрофільного ліцею.
Метою проведення «Битви шкіл» є популяризація сучасних методів проведення дозвілля сучасної молоді, прищеплення їм здорового способу життя та загалом гармонійного різностороннього розвитку дитячих особистостей.
За звання найкращої школи міста змагалися 4 команди. Учасників оцінювали глядачи. Спортивно-танцювальна програма команд супроводжувалася активною підтримкою вболівальників. Кожна команда під час конкурсу показала високий рівень підготовки, організаторські та лідерські якості, творчість і креативність. Підсумком конкурсу стало нагородження переможців.
Вітаємо з перемогою команду багатопрофільного ліцею! Грицай К., Добровольську А., Жирнову В., Павлову М., Павлюкову А., та команду з чирлідингу 10 –х класів – Антюхіну Д., Ворушу К., Гудиму Т., Мальгіну А., Соколенко А., Старцеву Є., Черткову А., Чуркіну В., які гідно представили ліцей у турнірі «Битва шкіл».
Бажаємо команді ліцею творчого натхнення, успіхів, ще більше нових перемог та руху тільки вперед!
Пишаємося!