Благодійний ярмарок

28 лютого у ліцеї відбувся благодійний ярмарок, у якому взяли участь всі ліцеїсти та вчителі ліцею.
Ярмарок проходив на 2 поверсі у приміщенні ліцею. Кожен клас приготував особливі смаколики – млинці, домашню випічку, тістечка, пиріжки, торти, рогалики (все виготовлено своїми руками або за допомогою батьків) та фрукти. Деякі класи підійшли особливо креативно і ще й цікаво оформили свій стіл. Благодійний ярмарок вже став традиційним у ліцеї. Учні і батьки ретельно готувались до нього. Діти із задоволенням беруть участь у цьому ярмарку.
Дякуємо всім учням та активним покупцям!
Адміністрація ліцею, педагогічний колектив висловлює щиру подяку батькам та учням за активну участь у благодійній акції на підтримку учениці 10-А класу Любанець Дар’ї. Спільним зусиллями на ярмарку було зібрано 9655,25 гривень. .
Окрема подяка колективу Лисичанського центру науково- технічної творчості молоді, директору Ларисі Іванівні Лисицькій, які також долучилися до акції та провели благодійний ярмарок на площі Перемоги у неділю на святкуванні Масляної. ЦНТТУМ виручив на ярмарку 5000 гривень !