snowman

Будуємо Україну разом!

Елена Новини Переглядiв 550

«Хочеш поєднати корисне з приємним? Наприклад, відвідати місто, у якому ще ніколи не бував та допомогти місцеві йсім’ї? Чи розмалювати сіру будівлю разом із однодумцями з різних регіонів країни? Тоді тобі до нас!
Культурно-освітній проект “Будуємо Україну разом” шукає волонтерів, аби спільними зусиллями внести барв та яскравих емоцій у 14 міст по всій Україні.»

Саме із такою пропозицією до учнів Лисичанського багатопрофільного ліцею завітали представники волонтерського табору «Будуємо Україну разом», який діє в рамках проекту Українська ініціатива зміцнення громадської довіри, що фінансується Агенством США з міжнародного розвитку. Волонтери Тетяна і Максим розповіли ліцеїстам про те, як через свою діяльність вони не тільки допомагають сім’ям, що опинилися в кризових ситуаціях, та працюють над благоустроєм міст, а також пізнають культуру та традиції різних регіонів України, зустрічають нових друзів з різних куточків України та ламають стереотипи.
Серед наших дітей виявилось також немало бажаючих відкрити для себе нашу країну по-новому. Ліцеїсти обов’язково залучаться до волонтерської діяльності та допоможуть волонтерам відновити місця Лисичанська, що потребують уваги!