Бути надзвичайно обачними!

У зв’язку з несприятливими погодними умовами в ліцеї активізована робота з попередження травматизму серед працівників та учнів ліцею.
Директором ліцею було видано наказ «Про заходи боротьби зі стихійним лихом», у якому визначено відповідальних за організацію заходів .
Згідно з цим у небезпечних місцях були розміщені попереджувальні знаки-таблички «Обережно: слизько!», «Увага ! Бурульки». На подвір’ї огороджені місця знаходження бурульок. Ведеться розчистка території ліцею від снігу, а під час ожеледиці подвір’я посипається піском.

З працівниками та учнями ліцею постійно проводяться бесіди з правил поведінки на вулицях, дорогах, поблизу водоймищ та під час ожеледиці. У щоденниках учнів є плани-схеми для небезпечного пересування до ліцею. На уроках курсу «Захист Вітчизни» проводяться практичні заняття з навичок надання першої медичної допомоги при травмах.
Щоб уникнути будь- яких травмувань у період ускладнення погодних умов усім нам слід бути надзвичайно обережним!