День пам’яті Героїв Небесної Сотні

Светлана Новини Переглядiв 198

День пам’яті Героїв Небесної Сотні встановлено указом Президента України з метою увічнення великої людської, громадянської і національної відваги та самовідданості, сили духу і стійкості громадян, завдяки яким змінено хід історії нашої держави, гідного вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя під час Революції гідності (листопад 2013 року — лютий 2014 року), захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України.

У Лисичанському багатопрофільному ліцеї до Дня Героїв Небесної Сотні пройшли тематичні заходи, бесіди про масові акції громадянського протесту в Україні, що пройшли в листопаді 2013 – лютому 2014 років.
За участю військовослужбовців у ліцеї пройшов урок –реквієм до Дня Героїв Небесної Сотні. Відбулася зустріч з з учасниками АТО: Казаковим А.Б., солдатом служби охорони Лисичанського міського комісаріату; Бубнович С.М., психологом Лисичанського міського комісаріату; Безсмертним М.Ю., молодшим лейтенантом Лисичанського міського комісаріату.
Протягом тижня проходили інформаційні хвилинки присвячені вшануванню подвигу учасників Революції гідності й увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні
В бібліотеці ліцею оформлено книжково-журнальну та фотовиставку до Дня Героїв Небесної Сотні та виставку літератури «Герої не вмирають»;
В ліцейському музеї «Бойової та трудової слави» вчителем історії Чубук С.В. для учнів 8-х класів була проведена година вшанування: «Небесна Сотня. Зима, що нас змінила»
Класними керівниками були проведені тематичні виховні години про масові акції громадського протесту в Україні, що відбувалися у листопаді 2013року – лютому 2014 року, та про їх учасників за темами: «Кривавий Майдан», «Пам’ятайте нас рідненькі, бо тепер ми в сотні у Бога», «Герої Небесної Сотні вічно житимуть у наших серцях» та інші.
В актовій залі ліцею для паралелі 10-х класів пройшов тематичний захід «Небесна Сотня в вирій полетіла…», на якому була представлена презентація по хронології подій Майдана.

У вестибюлі ліцею був розміщений інформаційний стенд «20 лютого день пам’яті Героїв Небесної Сотні»


Залишити коментар

© Лисичанський багатопрофільний ліцей, 2011-2019
 by tux