День співуправління в ліцеї

21 лютого в ліцеї відбувся День учнівського співуправління. Це подія, на яку ліцеїсти очікують весь рік! В цей день керівництво навчальним закладом, вирішення організаційних питань, проведення занять – лягає на плечі учнів. Ліцеїсти дуже серйозно та відповідально ставляться до своїх тимчасових обов’язків, готуються до уроків, педради, консультуються у вчителів, як краще та цікавіше провести такий день.

Ранок в ліцеї розпочався в актовій залі з урочистої церемонії передачі повноважень. Президент ліцею – Ірина Денищенко – стала дублером директора зі своїми замами-дублерами. Їм було вручено символічний ключ управління навчальним процесом. Потім кожен керівник творчих лабораторій вчителів вручив дублерам- вчителям відповідні сертифікати, побажав успішних уроків й натхнення. Символом дублерства в ліцеї є білий лебідь та серце, де лебідь – образ чистоти й мудрості, а серце – любов до учнів!
Потім всі розбіглися на уроки, які, звичайно, відвідувала адміністрація. Варто зауважити, що в цьому році вчителі- дублери підготувалися на славу, настільки цікаво й творчо відбулися заняття! Наймолодші ліцеїсти залюбки долучилися до цієї особливої традиції, проводили уроки в своїх класах, та навіть у 11-класників! Вчителі-дублери запропонували вікторини, кросворди, конкурси, відео, цікаві тексти, хімічні й фізичні досліди – фантазії не було кінця! Улюблені вчителі їх добре мотивували та надихнули на навчальний процес!
По закінченню уроків в кожному класі пройшла виховна година, де дублери-класні керівники мали змогу проявити свої організаторські здібності й таланти, провести майстер-клас з виготовлення особливих подарунків до свят!
Після насиченої плідної праці всі знову зібралися в актовій залі для підведення підсумків. Ліцеїсти розповіли про свої враження, досвід й позитивні емоції. Було представлено відео (що, до речі, знімалося в режимі онлайн!), в якому дублери- вчителі та дублери-адміністрація ділилися сподіваннями напередодні Дня співуправління та емоціями після проведених робочих часів. Цікаво й весело ліцеїсти інформували про те, що вони не хвилюються, бо добре знають предмет, сподіваються, що з дисципліною проблем не буде, і що це, взагалі, не дуже складно! Після того, як вони побували в ролі вчителя, зрозуміли, який професіоналізм, мудрість, терпіння, почуття гумору потрібно мати, щоб кожен день заходити з усмішкою до класу й бажати донести цікаві, корисні знання в юні голови!
А завершилася ця захоплююча подія грою в КВК між командою ліцеїстів «Гумористи» й командою вчителів «Лєнусіки й Ко». Глядачі не переставали сміятися ні на мить, підтримуючи оплесками й оваціями квнщиків! Тема КВК: « Який же цікавий той навчальний процес!» Команди підготували дуже смішні сценки про вчителів й учнів, жартували з підготовкою й без неї, імпровізували на ходу, співали, танцювали, розважали публіку майже дві години! Їм було запропоновано цікаві, веселі, різноманітні конкурси: загадки з гумором, перерахування грошей з постійними відволікаючими питаннями, «Хто я?», створення реклами шкільних предметів, відповіді на запитання глядачів, вгадування процентів з опитування вчителів й ліцеїстів тощо. Оцінювало гру жури у складі адміністрації, членів батьківського комітету та запрошених гостей з «ГО Міст 3.10». Всім сподобалася ця нова традиція! Розходилися втомлені, але задоволені працею й результатами!