День святого Валентина

Екатерина Новини Переглядiв 1356

День святого Валентина, який відзначається 14 лютого, для багатьох людей перетворився у свято закоханих. Особливо для молоді. Сучасному суспільству так бракує любові й елементарної людської теплоти. Стреси й утому психологи пов’язують саме з дефіцитом щирих почуттів.

Саме тому 12 лютого учні 10-Г класу підготували таку програму, щоб було цікаво всім – і тим, хто закоханий, і тим, до кого нехай пізніше, але прийде справжнє кохання.

Протягом дня лунали привітання й побажання. Ліцеїсти мали нагоду дати інтерв’ю «Заради кохання я зможу все».

На двох великих перервах в коридорі ліцею був встановлений мікрофон. Кожен бажаючий (а їх було так багато!) читав вірші про кохання українською, російською, навіть білоруською та німецькою мовами. Звучали сучасні й народні пісні. Особливу активність проявляли учні 11-х, 8-В та 9-Д класів.

Ще були конкурси для закоханих. Ліцеїсти з великим задоволенням брали в них участь та отримували свої невеличкі призи.
А наприкінці дня учні отримували свої довгоочікувані «валентинки» і ще раз переконалися в тому, що їх кохають.

Нехай кожен день у житті кожного з нас буде святом коханих. Даруйте радість собі і ближньому! Говоріть теплі, відверті і щирі слова один одному!