snowman

День цивільного захисту в ліцеї

Елена Новини Переглядiв 497

З метою перевірки й закріплення теоретичних знань, умінь і навичок з цивільного захисту та ОБЖ, набутих працівниками й учнями протягом навчального року, а також перевірки виконання плану цивільного захисту ліцею та збереження високого рівня організованості й наочності проведення всіх заходів, в ліцеї проведено 28.04.17р. День цивільного захисту.
Основними його цілями та завданнями були визначені:

– Практична перевірка здатності учнів грамотно й чітко діяти з метою захисту свого здоров’я та життя в надзвичайних ситуаціях;
– Формування та розвиток в учнів високих морально-психологічних якостей: відваги, мужності, витримки, ініціативи, спритності, здатності самовіддано виконувати завдання цивільного захисту;
– Вдосконалення учнями та педагогічним колективом теоретичних знань та практичних навичок дій в умовах надзвичайних ситуацій.