День цивільного захисту

Екатерина Новини Переглядiв 1290

28 квітня у Лисичанському багатопрофільному ліцеї було проведено День цивільного захисту. Він розпочався з лінійки на площі ліцею, після якої кожна паралель відпрацьовувала навички поведінки щодо порятунку життя, свого та оточуючих, під час надзвичайних ситуацій.

Для 8 класів були організовані часи спілкування «Поведінка людей у надзвичайній ситуації»: восьмикласники були дуже активними.

9 класи переглянули навчальні відеофільми з правил поведінки під час надзвичайних ситуацій та обговорили найважливіші моменти щодо надання допомоги в нестандартній обстановці.

Учні 10 класів відпрацьовували практичні навички надання першої медичної допомоги постраждалим під час надзвичайної ситуації.
А для випускників учителями курсу «Захист Вітчизни» була підготовлена естафета з медико-військової тематики. На станціях «Травматологія», «Перев’язочна», «Рятувальники», «Транспортування», «Швидка допомога», «Реанімація» учні перевіряли свої знання щодо дій в різних ситуаціях та отримували оцінки. За підсумками загальної кількості балів IV місце зайняв 11-А клас (211 б.), ІІІ місце – 11-В клас (215 б.), ІІ місце – 11-Г клас (215 б.), а переможцем став 11-Д клас з результатом 222 б.

Завершальним заходом була евакуація ліцею, де учні і вчителі продемонстрували обізнаність і високий рівень підготовки з цивільного захисту населення на випадок надзвичайних ситуацій.

День цивільного захисту проведено цікаво та повчально. Усі переконалися в тому, що отримані знання знадобляться у повсякденному житті.


Залишити коментар

© Лисичанський багатопрофільний ліцей, 2011-2018
 by tux