День учнівського соуправління в ліцеї

Светлана Новини Переглядiв 334

15 лютого 2018 року в Лисичанському багатопрофільному ліцеї відбувся День учнівського соуправління.
Ліцеїсти спробували себе в ролі педагогів: у цей день їм довелося керувати навчальним закладом, проводити уроки, організовувати вітальний концерт і, звичайно, тримати дисципліну. Учні мали можливість проявити свою самостійність та розкрити організаторські навички.
День самоврядування розпочався із урочистої лінійки, на якій учням і вчителям ліцею були представлені дублери админістрації на день самоврядування:

•Бутенко Ангеліна — директор
•Медведчук Ганна — завуч по ВР
•Вербицька Єлизавета — завуч по НВР

Пролунав дзвінок – і уроки розпочалися. Учителі-дублери зрозуміли, що на них лежить відповідальність за учнів і за проведення занять на належному рівні. Ліцеїсти усвідомили наскільки важко доводиться вчителям на кожному уроці. Педагоги з ентузіазмом підтримали учнівську молодь та їх креативні ідеї. Усі ми розуміємо, що наш час потребує лідерів нової формації, людей компетентних, відповідальних, які вміють мислити неординарно, генерувати нові ідеї та приймати нестандартні рішення.

Завершився День соуправління в ліцеї підсумковою нарадою керівників-лідерів, під час якої ліцеїсти обговорили результати діяльності учнівського активу. «Робочий день виявився нелегким, але успішним, – розповідають учні. – Ми спробували себе в ролі вчителів, і це нам сподобалось. Можна сказати, що учнівський парламент з поставленими завданнями справився на відмінно, адже цього дня в ліцеї, як зазвичай, панували злагода, порядок та дисципліна. А сьогоднішній досвід обов’язково знадобиться нам у подальшому, вже не в шкільному житті».
Автор статті: Плутенко Н.В.


Залишити коментар

© Лисичанський багатопрофільний ліцей, 2011-2018
 by tux