День відкритих дверей НТУ «ХПІ» та фестиваль науки «Science is fun!»

Светлана Випускникам, Новини Переглядiв 206

Із нагоди святкування Всесвітнього дня науки за мир та розвиток (UNESCO) запрошуємо Вас, прийняти участь в урочистому відкритті Дня відкритих дверей НТУ «ХПІ» та фестиваля науки «Science is fun!», який відбудеться 17 листопада 2019 р. у спортивному комплексі «Політехнік» за адресою вул. Алчевських, 50а (ст. метро «Пушкінська»). Початок о 1000 год.

Цей захід спрямований на формування свідомого вибору майбутньої професії та підготовки до вступної кампанії 2020 року, буде цікавий не лише для випускників цього року, але й для учнів середніх класів. Відвідувачі зможуть поспілкуватися з представниками інститутів, факультетів і кафедр та взяти участь у тематичному науковому фестивалі «Science is fun!», де буде можливість:

* відвідати зону робототехніки та інжинірингу;
* завітати до лабораторно-експериментальної зони;
* стати учасником одного з 20 майстер-класів;
* побачити лабораторію Тесла з макетом високовольтної лінії, трансформатором Тесла та гарматою Гауса;
* прослухати короткі науково-популярні лекції від молодих вчених університету;
* дізнатися про умови прийому до НТУ «ХПІ» у 2020 р. та основні помилки, які роблять абітурієнти при вступі;
* послухати виступи рок-гуртів (звук живий).

Святкування Всесвітнього Дня Науки (UNESCO) підкреслює важливість і актуальність науки в нашому повсякденному житті. Пов’язавши науку більш тісним зв’язком з суспільством, Всесвітній день науки для миру та розвитку націлений на забезпечення того, щоб громадяни були інформовані про розвиток науки. Це також підкреслює роль, яку вчені відіграють у розширенні нашого розуміння чудової, тендітної планети, яку ми називаємо домівкою, та для сталого розвитку суспільства. У 2019 році Всесвітній День Науки (UNESCO) буде присвячений темі відкритої науки – актуальній проблемі наукового співтовариства, яка також привертає все більшу уваги не наукового співтовариства. Давайте приймемо відкриту науку як інструмент для того, щоб зробити науку більш доступною, науковий процес більш інклюзивним та результати науки більш доступними для всіх!

Подробиці за посиланням: events.kpi.kharkov.ua/event/open-day/


Залишити коментар

© Лисичанський багатопрофільний ліцей, 2011-2019
 by tux