До 100-річчя Червоного Хреста України

23.03.2018г. учні Лисичанського багатопрофільного ліцею Москаленко Ярослав, Єрьомін В’ячеслав, Савенко Микита, Грек Владислав, Мухін Антон і Овчаренко Богдан під керівництвом педагога – організатора Плутенко Наталії відвідали Лисичанську міську організацію Товариства Червоного Хреста України.Кр КоестАндрій Великий та Курінний Олександр провели для дітей майстер-клас з надання першої допомоги, і показали, як допомогти потерпілому при травмах.
Ситуація з отриманням травми здатна відбутися практично скрізь: у школі, на вулиці, роботі, в поході, нарешті, просто перебуваючи вдома. Людині необхідно знати, яка повинна бути перша допомога при травмах, щоб своєчасно допомогти собі або іншим оточуючим людям в ситуації, що склалася.
Зрозуміло, важкі травматичні наслідки мають на увазі екстрене звернення до лікаря. Але, у багатьох ситуаціях, грамотно проведені дії по наданню першої допомоги при травмах, здатні істотно полегшити наявні больові відчуття.