До Дня Безпечного Інтернету

tux Безпечний Інтернет, Новини Переглядiв 496

5 лютого 2019 року до Дня Безпечного Інтернету програма мережних Академій Cisco, Кіберполіція України та компанія ERC, за підтримки Інституту модернізації змісту освіти запрошують вчителів, викладачів, студентів, школярів 8 – 11 класів, учнів професійно-технічних училищ, ліцеїв, коледжів, технікумів приєднатися до онлайн-уроку на каналі YouTube Спільноти академій Cisco України.

Реєстрація триває до 16 лютого!!!

Програма заходу:

• 12:30 – 12:45 «Кібер-атаки та інтернет-шахрайство»
    Спікер: Самойлов Станіслав, т. в. о. заступника Начальника управління – начальник першого відділу Управління інформаційних технологій та програмування Департаменту кіберполіції Національної поліції України, майор поліції.
  • 12:45 – 13:00 «Соціальна інженерія: як хакери використовують вразливості людей»
    Спікер: Вікторія Іцкович, ERC, директор дивізіону архітектурних рішень, керівник напрямку ІТ-безпеки.
  • 13:00 – 13:15 Тестування з метою перевірки готовності до кар’єри аналітика з кібербезпеки.

Запис онлайн-уроку буде доступний для зареєстрованих користувачів.

Реєстрації на захід індивідуальна: https://bit.ly/2CmaTFu

Зареєстровані учасники отримають доступ до курсу Мережної академії Сisco “Вступ до Кібербезпеки” українською мовою.

Кожен учасник отримає сертифікат за умови проходження онлайн-тестування та заповнення анкети зворотного зв’язку.
Навчальні заклади будуть відзначені сертифікатами за наявності щонайменше 10-ти сертифікатів своїх учнів.