До Дня пам’яті Героїв Крут

Однією з найбільш трагічних, але й значущих подій Української революції 1917 – 1921 років була битва під Крутами. До Дня пам’яті Героїв Крут у Лисичанському багатопрофільному ліцеї проведено цикл заходів .
Зокрема, за участю учнів 10-А класу ( класний керівник Сотнікова л.Ф.) у центральній міській бібліотеці пройшов героїко-патріотичний захід . Запрошені учні, представники міського комісаріату, воїни та ветерани АТО ООС, представники громадських організацій міста, згадали й вшанували самовідданий подвиг юних патріотів, котрі 29 січня 1918 року пішли, сповнені молодечого запалу, віри в перемогу, на захист своєї держави і майже всі загинули у битві.

Згідно з розкладом уроків пройшли тематичні уроки історії. Тематична книжкова виставка історичної та публіцистичної літератури, щодо подій 1918р. «Герої Крут: розповідають факти » в ліцейській бібліотеці.
Відвідування експозиції ліцейського музею трудової та бойової слави, яка відображає події героїчної загибелі юнаків під Крутами учнями 8-11 класів.
Бій під Крутами  – це героїчна й водночас трагічна подія. Вона знаменувала початок нової епохи національного пробудження  українців, усвідомлення  права жити на власній землі та святого обов’язку – боронити її. Визначально, що ця жертовна любов зародилася в серцях молодих людей – найкращих представників українського студентства.