До відома учнів та батьків

Светлана Заходи щодо запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19, Новини Переглядiв 497

На виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», враховуючи рекомендації Міністерства освіти і науки України, надані в листі від 11.03.2020№1/9-154, рекомендації Департаменту освіти і науки Луганської обласної державної адміністрації від 12.03.2020 р. №01/07-800 «Про заходи, пов’язані з введенням карантину на території України», наказу по закладу освіти від 12.03.2020 №41-агд «Про призупинення освітнього процесу у Лисичанському багатопрофільному ліцеї» та з метою запобігання поширенню коронавірусу COVID-19, в ліцеї запроваджується карантин до 03.04.2020.

Карантин подовжено до 24.04.2020

Дорогі наші діти!

Ми продовжуємо працювати в дистанційному режимі. Педагогічні працівники ліцею роблять усе, щоб навчання у нових умовах для вас було комфортним. Нам не вистачає спілкування з вами, та зараз той час, коли кожен з вас має проявити особисту відповідальність за свої навчальні досягнення, самоорганізуватися, потурбуватись про своїх рідних та близьких.
Кожен повинен усвідомити, що життя та здоров’я людини залежить від неї самої. Тому не порушуйте карантинний режим, залишайтеся вдома, спілкуйтеся з рідними, займайтеся улюбленими справами. І пам’ятайте: освітній процес триває, хоча і не в звичній формі.

(без названия)Щоб долучитися до дистанційного навчання на карантині, ознайомтеся з інформацією меню ” Дистанційне навчання під
 час карантину”

Будь ласка, бережіть себе!