Фестиваль ECODays 2016

Екатерина Новини Переглядiв 1601

Людина досягла висот сучасної цивілізації завдяки тому, що постійно змінювала природу відповідно до своїх цілей. Люди досягли цілей, на які розраховували, але одержували наслідки, яких не очікували.
Тому настав час жити за іншими правилами – екологічними, усвідомлюючи, що людина – це лише частина природи, з законами і силами, яких вона мусить рахуватися.

Це добре розуміють хлопці та дівчата з екологічного клубу «Паросток» Лисичанського багатопрофільного ліцею. Шляхом організації масових заходів екологічного спрямування вони здійснюють неформальну екологічну освіту не тільки учнів свого навчального закладу, а і інших шкіл міста й регіону.

Ось і напередодні Всесвітнього дня Землі та Дня довкілля в Україні паростківці Ажипа М., Гуржій І., Ларікова А., Курінна Н., Кулагіна Д., Онуфрієнко А., Чернуха В., Ювачова Ю. разом зі своїм керівником, вчителем хімії та екології ліцею Волошиновим О.А., прийняли участь у фестивалі ЕСО Days 2016 у місті Кремінна, де провели майстер-клас «Екологія навколо нас» для юних екологів Кремінної та їх викладачів.

Потім всі учасники фестивалю прийняли участь у практикумі «Екологічні дослідження в природі», під час якого вивчали екологічний стан річки Красна та милувалися красою Кремінського лісу.

Це вже шоста поспіль зустріч паростківців з членами екологічних клубів Кремінної. Дружба між ними міцніє з кожним роком, на зміну одним дослідникам приходять інші, – та незмінною залишається їх любов до природи рідного краю, бо вони розуміють, що тільки спільними зусиллями можна зробити квітучими наші міста, охайними і чистими – свої подвір’я та рідні вулиці, залишити землю придатною для життя багатьох поколінь наших земляків.


Залишити коментар

© Лисичанський багатопрофільний ліцей, 2011-2020
 by tux