snowman

Готуємось до новорічних свят разом

Традиційно, напередодні новорічних свят в Лисичанському багатопрофільному ліцеї проходить виставка учнівських поробок, присвячених новорічній тематиці. Кращі роботи з ліцейської виставки ми передаємо на міський конкурс , або на благодійні ярмарки. Цей рік не став виключенням. Ми дякуємо всім учням, які долучилися до нашого заходу. Роботи на виставку передавали за наступними номінаціями:
«Прикрашаємо ялинку разом», «Подарунок другу», «Зимові фантазії», «Український сувенір» та «Замість ялинки – букет» (акція, яка передбачає собою виготовлення новорічної декорації, не наносячи шкоди натуральним ялинкам, націлена тим самим на збереження природи).
Завдяки цим заходам учні ліцею вже з нетерпінням чекають різдвяних свят та відчувають їх наближення.