ХІІ регіональний турнір юних математиків

Светлана Новини, Регіональні ігри Переглядiв 125

Дванадцятий рік поспіль традиційно на базі Лисичанського багатопрофільного ліцею проводиться турнір юних математиків пам`яті Г.Г.Євграфова, Заслуженого учителя України. У заході приймали участь учні 3-10 класів міст Лисичанськ, Сєвєродонецьк і Рубіжне.

174 учні виборювали звання найсильнішого знавця математики у своїй віковій категорії. Активну участь в організації заходу приймали і учні Лисичанського багатопрофільного ліцею. Старшокласники разом з вчителями підбирали завдання, здійснювали консультативну допомогу учасникам турніру та входили до складу журі, отримуючи позитивний досвід організаційної роботи.

Учням лисичанських навчальних закладів достойну конкуренцію склали і учні Сєвєродонецького ліцею та школи №4, Рубіжанської ЗЗСО№9. Переможцями конкурсу стали:

• Риндіна Поліна – 3 клас Лисичанської ЗЗСО№4
  • Бешенко Олеся – 4 клас НВК “Гарант”
  • Закіров Кирило – 5 клас Лисичанської ЗЗСО№7
  • Олійник Андрій – 6 клас Сєвєродонецької ЗЗСО№4
  • Великий Олександр – 7 клас Лисичанської ЛСШ№8
  • Кравцов Сергій – 8 клас Сєвєродонецького ліцею
  • Пірлік Матвій – 9 клас Лисичанської багатопрофільної гімназії
  • Ізвьосткін Данило – 10 клас Сєвєродонецького ліцею.

Радість перемоги розділили разом з учнями і їх вчителі: Іваненко В.В., Дездеревич О.А., Струпок В.Л., Миргородська О.В., Коцаренко О.В.

Учні були відзначені грамотами відділу освіти Лисичанської міської ради та цінними призами.

Детальніше про результати турніру можна дізнатися за посиланням: 3 клас 4 клас 5 клас 6 клас 7 клас 8 клас 9 клас 10 клас