Кіноклуб Docudays UA відкрито в Лисичанському багатопрофільному ліцеї!

Екатерина Новини Переглядiв 556

В нашому ліцеї в 2016-2017 році відкрито новий клуб. Це – клуб документального кіно про права людини Docudays UA. Відкриття клубу стало результатом відвідування командою нашого ліцею навчального дебатного форуму у м. Бердянську, де ми дізнались про Міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA, а також про роботу клубів в рамках фестивалю.
Головною метою кіноклубу є підвищення рівня поінформованості молодих громадян України в галузі прав людини та активізації діалогу про права людини в суспільстві.

10 жовтня до роботи кіноклубу долучились учні 8-Г и 9-Д класів. На засіданні клубу вони знайомились с поняттям прав людини, документами в галузі прав людини, дивились і обговорювали ролік «Історія права людини».

19 жовтня 2016 року аудиторією першого засідання клубу стали учні 11- Г класу нашого ліцею. Першим фільмом, який переглянули й обговорили ліцеїсти, стала документальна стрічка « Полум’яні голоси», відзнята режисером Ноа Левін. Фільм — учасник міжнародного кінофестивалю Docudays UA. Фільм піднімає питання права на освіту, проблему поширення расизму.
Ця ж стрічка була запропонована учням 11-А класу 21 жовтня 2016 року.

34


Залишити коментар

© Лисичанський багатопрофільний ліцей, 2011-2018
 by tux